Hakkımızda

Gönülleri bir olmuş kişiler bir araya gelerek 2014 yılında kurulan ve çalışmaya başlayan Purenish, sevecen, içten ve enerjik bir ekiptir.

Serüvenimizi anlatmaya başlamadan, öncelikle herkese Merhabalar... El yapımı, kişiye özel tasarlanan geniş ürün yelpazemizle, küçük büyük demeden herkese hitap etmeyi amaçlasak da, önceliği çocuklara vermek istedik. Kumaş aktivite kitaplarını tasarlayarak, çocukların gündelik yaşamının en eğlenceli parçası olduk. Her ürünümüzü tasarlarken, klişeden uzak olmayı ve renkli olmayı tercih ettik. Broşlarımızı, bardak kılıflarımızı ve aksesuarlarımızı sevgiyle yaptık, kendimizi yansıttık... 

Purenish Ailesi olarak biz, çocuklarımız için, asıl başarının, mutluluğun ve sağlıklı gelişimin; zeka, el becerisi ve vizyon gelişimiyle mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden Purenish kumaş aktivite kitaplarının 25’ten fazla ürün seçeneği ile hem eğitici hem de eğlendirici olduğunu şimdiden belirtiyoruz.

Hayatınızın vazgeçilmezleri olacak diğer ürünlerimiz de, moda akımının bir parçası olup, kendinizi daha iyi yasıtmanızı sağlayacak. Bu yüzden Purenish 4 kişilik dev kadrosuyla ve sizlerinde dünyamıza katılımıyla kocaman bir aile olduk….

Ailemize ve Dünyamıza Sizler de Hoş Geldiniz...

 

Basında Biz

Hamilelik ve Miniğe Hazırlık
Miniğimiz için hazırlık aşamalarımıza hoşgeldiniz...
Aktivist Dergisi
Kumaş Aktivite Kitaplarıyla, Purenish...
Migros Yeni Yıl Yemeği
2015'i tamamlayıp Filiz Özkol ile yeni yıla girdik...
Çocukoloji Güncesi
Purenish Kumaş Aktivite Kitaplarımız